درباره تونل

میانبری به موفقیت

داستان تونل

بیش از 12 سال است که گروه شرکت های امید مدیران، در زمینه سرمایه گذاری، مشاوره و اجرای تبلیغات و رسانه در مسیر دست یابی به رضایت مشتری قدم بر می دارد. این شرکت در سال 1395 تونل را بنیان گذاشته و تونل با تکیه بر آخرین علوم روز مدیریتی دنیا و ابزار رسانه ای، در جهت کمک به توسعه کسب و کار ها حرکت می کند. 

تیم تحقیقات تونل

معرفی گروه مشاوره و آژانس تبلیغاتی تونل

(علم و عمل، تجربه و خلاقیت، در تیم متخصص حوزه توسعه کسب و کار و تبلیغات گردآورده ایمتا تو میانبری بزنی به موفقیت…)

تونل (با شعار میانبری به موفقیت) نام برندی با فعالیت آژانس تبلیغاتی، مشاوره توسعه کسب و کار و طراح برنامه ها و استراتژی های خلاق توسعه است که زیرمجموعه شرکت بزرگ امید مدیران -با سرمایه گذاری های تابعه چند میلیون دلاری- تأسیس شده است. ما با بیش از 12 سال تجربه در ارائه این خدمات با افزون بر 100 برند معتبر داخلی و خارجی همکاری داشته ایم و موفقیت ما در کسب و کار های وابسته مان در هلدینگ (همچون شرکت های بین المللی بازرگانی، رستوران های زنجیره ای، و غیره که همگی از سرمایه گذاری های این گروه می باشند) گواهی است بر اثر بخشی و عملیاتی بودن آنچه در این هلدینگ به عنوان خدمات تبلیغاتی خلاق و توسعه کسب و کار ارائه می کنیم. 

ما با کمک تجربه راه اندازی شرکت های موفقی در زیر مجموعه هلدینگ، و همینطور کمک به توسعه کسب و کار ها و برند های داخلی و خارجی، اکنون این ادعا را داریم که یانبر های موفقیت و توسعه کسب و کار را می دانیم و اکنون با افتخار آماده ایم تا کنار شما قدم در این میانبر ها بگذاریم. میانبر هایی که با کمک علم اساتید نامدار دانشگاهی کشور، تجربه کارآفرینان برتر، و توانمندی و مهارت دپارتمان های اجرایی تونل مانند دپارتمان خلاقیت، دپارتمان گرافیک، دپارتمان آ تی و طراحی سایت، و غیره ساخته شده است.

چشم انداز تونل:

ما از هوای اشتیاق شما به موفقیت نفس می کشیم، و این نفس در بازوانمان اکسیژنی از شوق می دمد تا برای موفقیت شما تلاش کنیم و خلاقانه برند و کسب و کار شما را به جایگاه رفیعی که فرای انتظارتان است برسانیم. چشم انداز تونل صرفاً مشاوره و یا اجرای کمپین های تبلیغاتی نیست، ما با گواه موفقیت کسب و کار هایی که برای خود ساخته ایم، راه و روش عملی و شدنی موفقیت را برای تمام کسب و کار هایی که شوق موفقیت دارند مهیا می کنیم.

مأموریت تونل:

مأموریت ما توسعه، افزایش سود آوری و ایجاد بسر ها و میانبر هایی به موفقیت کسب و کار مشتریانمان است.

فرآیند کاری با متودولوژی “زیرو تو هیرو (Zero to hero)” تونل:

پرذوسه کاری تونل

خدمات تونل:

تحقیقات بازار و تدوین استراتژی توسعه
ایده پردازی و طراحی کمپین ها
بازاریابی دیجیتال و کمپین فضای مجازی
اجرای تاکتیک های افزایش فروش
برندینگ و اجرای IMC
آتلیه فیلمبرداری و عکاسی و تولید تیزر
طراحی گرافیک و تبلیغات بصری
طراحی وب سایت و اپلیکیشن
کمپین های تبلیغات محیطی و بیلبورد
دکوراسیون و غرفه سازی نمایشگاهی
مشتریان و رزومه
گروه تونل

تیم تخصصی تونل:

امید امین
بنیانگذار و مدیر عامل

دکتری مدیریت کسب و کار، کار آفرین و بنیانگذار بیش از 2 برند بین المللی و 3 برند داخلی، مدرس دانشگاه، سخنران و مربی برندینگ، مارکتینگ و مهارت های توسعه فردی

Jack Semper
Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor a nean massa.

Kim Dennis
Human Resources

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor a nean massa.

Amanda Richards
Customer Relations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor a nean massa.

    error: Content is protected !!
    سبد خرید